کمر درد

قرص آوودین برای دیسک کمر عصاره ای از دل طبیعت 

قرص آوودین برای دیسک کمر فوق العاده است|مدی بازار

آرتروز و التهاب در مفاصل، به خصوص در ستون فقرات و کمر باعث ایجاد بیماری‌های زیادی می‌شود. به همین علت قرص آوودین برای دیسک کمر توصیه می‌شود. در واقع مشکل اصلی به علت رواج زندگی مدرن و کم تحرکی ناشی از آن بیشتر شده است. یکی از راه‌هایی که در کنار اصلاح سبک زندگی برای جلوگیری از مشکلاتی مانند آرتروز درد مفاصل و دیسک کمر موثر واقع می‌شود، کمک گرفتن از ترکیبات گیاهی است. 

این ترکیبات طبیعی و برگرفته از محیط اطراف هستند. به همین علت به عنوان دارو از آن‌ها استفاده زیادی می‌شود .یکی از محصولات گیاهی که از آن به عنوان قرص و دارو استفاده می‌شود آوودین است. این محصول ترکیبات موثر برای جلوگیری از التهاب مفاصل و دردهای کمر و ستون فقرات به همراه دارد. در مدی بازار می‌توانید قرص آوودین را تهیه کرده و برای بهبود درد کمر استفاده کنید.

قرص آوودین چیست و چه کاربردی دارد؟

قرص آوودین یکی از بهترین داروهای گیاهی و بسیار موثر برای بهبود درد مفاصل و دیسک کمر است. کاری که قرص آوودین برای دیسک کمر و التهاب مفاصل انجام می‌دهد کاهش درد، کاهش التهاب و در پی آن بهبودی این  قسمت از بدن است.

این قرص حاوی ترکیباتی از عصاره آووکادو و سویای غیر صابونی شده است. پیش‌تر در مورد تاثیر آووکادو بر درد مفاصل گفتیم و فهمیدیم که این میوه یکی از درمان کننده‌های اصلی دیسک کمر و درد در مفاصل است. سویا نیز جزو پروتئین‌های گیاهی محسوب می‌شود. این مواد علاوه بر کاهش درد و التهابات باعث بازسازی مفاصل و بهبود دیسک کمر می‌شوند. لازم به ذکر است که محصول آوودین به صورت کپسول نیز وارد بازار شده است. اما عموماً افراد آن را به عنوان قرص می‌شناسند.

بیشتر بخوانید: خرید کمربند پلاتینر از نمایندگی رسمی در ایران

آشنایی با فواید کپسول آوودین

کپسول آوودین به سرعت درد و التهاب کمر را کاهش میدهد.|مدی بازار

 • کاهش درد و التهاب مفاصل (ناشی از آرتروز): اگر دردهای ناشی از آرتروز و التهاب مفاصل بهبود پیدا کنند، دیگر مشکلاتی مثل ساییدگی زانو و یا دیسک کمر رخ نمی‌دهد. پس باید هرچه سریع‌تر نسبت به این امر اقدام کنید. قرص آوودین برای دیسک کمر یکی از بهترین گزینه‌هاست. زیرا هم باعث کاهش درد در مفاصل می‌شود و هم التهابات را تا حد زیادی کم می‌کند. علاوه‌بر این‌ها آوودین قرص گیاهی و برگرفته از طبیعت است که این مورد نوعی مزیت محسوب می‌شود؛ پس استفاده از آن برای بدن شما ضرری نخواهد داشت.
 • جلوگیری از تخریب پیشرونده غضروف‌ها: تخریب پیشرونده غضروف‌ها یکی از شایع‌ترین مشکلات در هنگام وقوع درد مفاصل و آرتروز است. با استفاده کردن از منابع مختلف این مشکل به وجود نخواهد آمد. این محصول یکی از بهترین گزینه‌ها برای جلوگیری از تخریب مفاصل و غضروف‌ها است. سویا و آووکادو دو گزینه اصلی و مهم برای کاهش التهابات مفصلی هستند پس این موارد قطعاً می‌توانند باعث بهبود دیسک کمر شود.
 • کاهش نیاز به داروهای مسکن: استفاده از مسکن‌ها و داروهای تسکین دهنده درد باعث سرکوب عملکرد سیستم ایمنی بدن می‌شوند. به همین علت است که در هنگام مصرف آنها شما متوجه درد نمی‌شوید؛ اما در مورد دیسک کمر استفاده از این قرص‌ها توصیه نمی‌شود؛ زیرا استفاده از این محصولات، به صورت اصولی درمان شما را تضمین نمی‌کند. به همین علت بهتر است از قرص آوودین استفاده شود.
 • سهولت تحرک مفاصل مبتلا شده به درد: یکی از مزیت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد این قرص سهولت حرکت عضلات و مفاصل مبتلا شده به درد است به این صورت که با نرم کردن غضروف‌ها و مفاصل باعث سهولت راه رفتن در افراد مبتلا به دیسک کمر و درد مفاصل می‌شود.
 • کاهش درد عضلات: کاهش درد عضلات یکی از مهم‌ترین کارهای قرص آوودین است در پی دردهای مفصلی ممکن است عضلات شما نیز درگیر درد شدید بشود. در این مواقع معمولاً به سراغ قرص‌های مسکن و آرامبخش می‌روید؛ اما همانطور که قبلاً گفتیم این قرص‌ها دوای درد شما نخواهند بود پس می‌توانید با مصرف آوودین با یک تیر دو نشان بزنید، هم درد مفاصل را کاهش دهید و هم مانع از بروز درد در عضلات شوید. قرص آوودین برای دیسک کمر و برای جلوگیری از بروز درد عضلات شدیداً توصیه می‌شود
 • بازسازی مفاصل: یکی از اصلی‌ترین وظایف این محصول بازسازی مفاصل از دست رفته است. آوردین علاوه بر جلوگیری از تخریب پیشرونده غضروف‌ها باعث بازسازی مفاصل نیز می‌شود و این امر تاثیر زیادی در بهبود درد مفاصل و پیشگیری از شدید شدن بیماری‌های مفصلی از جمله دیسک کمر و آرتروز است.

بیشتر بدانید: خرید زانوبند زاپیامکس از نمایندگی اصلی

قرص آوودین از چه چیزهایی تشکیل شده است؟

 • عصاره زنجبیل به میزان ۱۰۰ میلی‌گرم: در ترکیب و مواد سازنده این قرص از ۱۰۰ میلی‌گرم زنجبیل استفاده شده زنجبیل به علت طبع گرمی که دارد. یکی از موثرترین مواد برای بهبود آرتروز و دیسک کمر و درد در مفاصل است. به همین علت عموماً در قرص‌های گیاهی از این ماده استفاده می‌شود.
 • عصاره سویا به میزان ۱۰۰ میلی‌گرم: استفاده برابر از زنجبیل و سویا به تعادل طبع قرص کمک می‌کند و برای افرادی که دچار گرگرفتگی و گرمای بیش از حد بدن هستند ضرری نمی‌رساند. به همین علت قرص آوودین برای دیسک کمر در هر سنی مناسب است.
 • استفاده از عصاره آووکادو به مقدار ۱۰۰ میلی‌گرم: همانطور که بارها گفتیم، آووکادو به عنوان یکی از میوه‌های بسیار موثر در کاهش التهابات و درد مفاصل می‌شناسند. عصاره آووکادو در کنار مواد قبلی راه را برای پیشروی بیشتر تخریب غضروف و مفاصل سد می‌کند و با موادی که از خودش خارج می‌کند، باعث سفت شدن مفاصل و عدم تخریب غضروف‌ها می‌شود.
 • روغن سویا ۱۰۰ میلی‌گرم: لازم است به این نکته اشاره کنیم که روغن سویا خواص درمانی بیشتری نسبت به عصاره سویا دارد به همین علت در ترکیب این قرص از هر دوی آنها استفاده شده است تا تاثیر بیشتری بر بهبود درد مفاصل و دیسک کمر داشته باشد.
 • ژلاتین گلیسیرین و لسیتین: مواردی که نام برده شد یکی از اصلی‌ترین ویتامین‌ها و پروتئین‌ها برای بازسازی مفاصل و کاهش التهابات هستند. ژلاتین به عنوان سفت کننده غضروف‌ها و قوام دادن به آن‌ها استفاده می‌شود. زیرا ساختار کشسانی دارد که از این طریق باعث بازسازی غضروف می‌شود.

گلیسیرین نوعی پروتئین است که در سویا و آووکادو به وفور یافت می‌شود، به همین علت ترکیب آن‌ها تاثیر زیادی در جلوگیری از تخریب غضروف‌ها دارد. لسیتین نیز یکی از بهترین پروتئین‌ها برای بازسازی غضروف‌های از دست رفته بدن به شمار می‌آید.

عوارض قرص آوودین چیست؟

ممکن است پس از مصرف قرص اوودین دچار حالت تهوع شوید|مدی بازار

به صورت کلی مصرف مکمل‌های خوراکی حاوی ترکیب آووکادو و سویا (ASU) احتمالا ایمن بوده و توسط بیشتر افراد به خوبی تحمل می‌شود. قبل از مصرف قرص آووسوی، نام داروهایی را که مصرف می‌کنید به پزشک یا داروساز ارائه دهید تا از تداخلات دارویی جلوگیری شود. همچنین درباره عوارض قرص آوودین باید بدانید که در برخی از تحقیقات روی مصرف ترکیب آووکادو و سویا، این عوارض را مشاهده کرده‌اند:

 • ناراحتی گوارشی: ممکن است در اثر استفاده از این قرص دچار درد در معده و ناراحتی گوارشی شوید. در این شرایط لازم است به پزشک خود مراجعه کنید.
 • تهوع و استفراغ: یکی از عوارض قرص آوودین برای دیسک کمر بروز حالت تهوع و در برخی از شرایط، استفراغ است. اگر دچار چنین مشکلی شدید، بهتر است در مصرف قرص را کاهش دهید.
 • سردرد و سردردهای میگرنی: اگر شما فردی هستید که سابقه‌ی سردرد مزمن از جمله میگرن را دارید، باید بدانید که مصرف قرص آوودین، دلیل بروز سردردهای میگرنی است. پس در مصرف این قرص دقت کنید.

همچنین مصرف زنجبیل به دلیل اثرات کاهش دهنده آن روی فشار خون، ممکن است برای افرادی که تحت درمان فشار خون بالا هستند، عوارضی به همراه داشته باشد. بنابراین لازم است احتیاط لازم را در این رابطه داشته باشید.

افرادی که به آووکادو، سویا یا زنجبیل حساسیت دارند، باید از مصرف این مکمل خودداری کنند. همچنین افرادی که به لاتکس حساسیت دارند، احتمالا به محصولات حاوی آووکادو نیز آلرژی نشان می‌دهند؛ بنابراین این افراد نیز لازم است قرص آوودین را مصرف نکنند.

جمع بندی این مطلب

در این مقاله بررسی کردیم که قرص آوودین برای دیسک کمر چه تاثیری دارد و گفتیم که هر قرص علاوه بر مزیتی که دارد ممکن است باعث یکسری از واکنش‌ها در بدن شود. هم‌چنین به این مورد نیز اشاره کردیم که به جای استفاده از قرص‌های مسکن، آوودین را مصرف کنید. پس نتیجه می‌گیریم این قرص با ترکیبات گیاهی که دارد بهترین گزینه برای بهبود درد مفاصل و کاهش التهابات است.

سوالات متداول در مورد قرص آوودین برای دیسک کمر

1. آیا قرص آوودین به عنوان مسکن هم عمل می‌کند؟

بله. هم به عنوان تسکین دهنده‌ی درد و هم به عنوان بهبود دهنده‌ی التهابات عمل می‌کند.

2. برای افرادی که طبع گرم دارند، مصرف آوودین منع می‌شود؟

خیر. در ساختار این قرص به خوبی تعادل طبع رعایت شده است و همه‌ی افراد با هر طبعی می‌توانند از آن استفاده کنند.

3. آیا قرص آوودین برای درد عضلانی هم کاربرد دارد؟

بله. این قرص برای درد عضلات به خصوص افراد روزشکار کاربرد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *