کمر درد

کمربند پلاتینر(PLATINER)، برای بهبود قطعی کمر درد، به تکنولوژی اعتماد کنید

خرید کمربند پلاتینر

کمربند پلاتینر(PLATINER‌( دست‌ آورد به روزترین تکنولوژی جهان پزشکی است که راهی آسان برای درمان انواع کمردرد گشوده است. با توجه به گستردگی مشکلات مربوط به کمر و ستون فقرات، درمان‌های مختلفی نیز برای این موارد وجود دارد. یکی از این راه‌های متداول، عمل جراحی است. اما همان‌طور که می‌دانید عمل جراحی خطرات و چالش‌های فراوانی را در پی خواهد داشت. اما با ظهور تکنولوژی های نوین در عرصه پزشکی، ابزارهایی برای درمان آسان و غیر تهاجمی دردهای کمر در دسترس بیماران قرار گرفته است.

در این مقاله از سایت مدی بازار یکی از به روزترین محصولات شرکت آلمانی و معتبر زایس ترونیک را بررسی می‌کنیم. شما در این مقاله با نحوه اثر‌گذاری کمربند پلاتینر آشنا می‌شوید. کمر بند پلاتینر با سه تکنولوژی، به سرعت گوی سبقت را از کمربندهای طبی دیگر ربود. این سه تکنولوژی اولتراسوند (Ultrasound)، انفرارد (Infrared) و کِلاک پالس (Pulse Clock) هستند که در کاهش درد و درمان انواع کمر درد موثرند. در این مقاله با کمربند پلاتینر بیشتر آشنا خواهید شد و اطلاعات کاملی درباره مزایا، عوارض و نحوه خرید آن به دست خواهید آورد.

کمربند پلاتینر اصل و به کارگیری به روز ترین تکنولوژی‌ها

استفاده از تکنولوژی، همیشه را‌ه های تازه‌ای پیش پای بشر می‌گذارد. استفاده از دانش در ساخت کمربندپلاتینر وجه تمایز و علت اثربخشی این کمربند است. UIC علامت اختصاری این سه تکنولوژی یعنی اولتراسوند (Ultrasound)، انفرارد (Infrared) و کِلاک پالس (Pulse Clock) است.

 نحوه عملکرد تکنولوژی های به کار رفته در کمربند پلاتینر اصل

در ادامه با نحوه عملکرد تکنولوژی‌های به کار رفته در platiner آشنا خواهیم شد.

اولتراسوند جریان خون را افزایش می‌دهد؛ ultrasound تکنولوژی پرکاربرد فیزیوتراپی

اولتراسوند در صنعت پزشکی و فیزیوتراپی بسیار کاربرد دارد. اثرات مفید اولتراسوند سبب می‌شود تا جزو بی‌خطرترین فناوری‌های درمانی به شمار آید وکاربرد گسترده‌ای پیدا کند. پلاتینر با اثر گذاری بر عصب‌ها درد را کاهش می‌دهد و همچنین به بهبود گردش خون نیز کمک خواهد کرد.

کمربند پلاتینر، در مدت کوتاهی آثار خود را نشان می دهد و زندگی فرد به جریان عادی بازخواهد گشت. در این حالت فرد می‌تواند به راحتی به فعالیت‌های روزانه خود بپردازد. این فناوربا تسکین درد، بهبود دامنه حرکتی و بهبود کیفیت زندگی و فعال شدن بیمارانتظارات فرد مبتلا به کمر درد را برآورده خواهند کرد.

امواج انفرارد کمربند پلاتینر ((PLATINER و چگونگی کاستن از درد و درمان درد کمر

انفرارد یا امواج مادون قرمز باعث تحریک سلول‌های آسیب‌دیده می شوند. به این ترتیب این سلول ها ترمیم خود را اغاز می کنند و روند گردش خون افزایش می‌یابد.

فعال شدن تکنولوژی امواج مادون قرمز دمای سلولی را افزایش خواهد داد. این دما تا عمیق ترین بخش‌های بافت‌ها و عضلات نفوذ می کنند که در نتیجه سرعت گردش خون در ناحیه مورد نظر افزایش می یابد. این افزایش گردش خون سبب می‌شود اکسیژن رسانی سرعت یابد و در پی آن انتقال مواد مغذی به بافت‌ها راحت تر انجام شود.

تسکین درد به دلیل افزایش دمای سلولی، افزایش گردش خون، اکسیژن‌رسانی و تغذیه با مواد مغذی صورت می‌گیرد. نرم شدن و رفع گرفتگی‌های عضلانی هم به دلیل افزایش دما وبهبود دامنه حرکتی مفاصل از کارکردهای مهم اینفرارد به شمار می‌روند.

 نقش آرامش بخش کلاک پالس در کمربند uic پلاتینر برای تسکین کمردرد غوغا می‌کند

کلاک پالس را از جدیدترین تکنولوژی‌های فیزیوتراپی می‌دانند که برای انواع دردها و آسیب‌های عضلانی کاربرد دارد. این تکنولوژی با ارسال پالس‌های الکتریکی ظریف باعث ایجاد ماساژ ریزی در عضلات می‌شود. رفع اسپاسم‌های عضلانی شدید، ایجاد حس آرامش در عضلات و بافت‌های کمر از کارکردهای این فناوری است. همچنین این تکنولوژی سبب تسکین درد و بهبود دامنه حرکتی عضلات و مفاصل خواهد شد.

کمربند پلاتینر (PLATINER) درمانگر انواع دردهای ناحیه کمر

تکنولوژی uic کمربند پلاتینر به گونه ای است که شما می توانید برای بسیاری از دردهای کمرتانت از آن استفاده کنید. همچنین استفاده طولانی‌مدت از Platiner تاثیر بسیار خوبی بر تسکین کمردرد ناشی از شرایط مختلف دارد.

دردهای قابل درمان با پلاتینر؛ موارد استفاده از platiner برای مشکلات مختلف

دردهای کمر هرکدام عللی دارند که برای درمان این دردها باید علت را دانست. اما فارغ از این، کمربند پلاتینر به شکل کاملا موثر تمام دردهای کمر را ازبین می برد. برخی بیماری‌ها که با این کمربند درمان می‌شوند عبارتند از:

 • تنگی کانال نخاعی
 • دردهای ناشی از انواع آرتروز در کمر
 • مشکلات دیسک کمر
 • دردها و گرفتگی‌های ناشی از سیاتیک
 • گرفتگی‌های عضلانی شدید در کمر به دلیل فعالیت سنگین و وضعیت بد بدن
 • رگ‌به‌رگ شدن، گرفتگی عضلانی و اسپاسم‌های شدید
 • ضربه ، تصادف و فشار در ناحیه کمر
 • دردهای ناشی از اسکولیوز و کجی ستون فقرات
 • درمان کمردردهای مزمن و مقطعی
 • دردهای ناشی از شکستگی‌های بد استخوانی
 • درمان مفاصل یخ‌زده
 • دردهای ناشی از جراحی کمر
 • بیماری‌های خاص مانند اسپوندیلیت آنکیلوزانیا و فیبرومیالژیا

پلاتینر کمربند کارآمد؛ فیزیوتراپی کوچکی با طراحی ساده

شاید تصور کنید که به سبب تکنولوژی‌های جدید کمربند پلاتینر، کار با این کمربند دشوار باشد. طراحان این کمربند، تمامی این امکانات را در لایه هایی از الیاف ضدتعریق جای داده‌اند. در نهایت محصولی را طراحی کرده‌اند که استفاده از آن بسیار آسان است. تنها باید دو زائده چسبی را متصل کرد و یک آداپتور را به برق زد. به همین دلیل پلاتینر را به ساده‌ترین صورت ممکن طراحی کرده‌اند تا افراد کم‌توان نیز به تنهایی از آن استفاده کنند. هرروز 45 تا 60 دقیقه به صورت خوابیده بایستی از این کمربند استفاده کرد.

کمربند پلاتینر آلمانی و زمان لازم برای بهبودی

از دیگر ویژگی های مثبت و قابل توجه این کمربند باید به اثر بخشی زودهنگام آن اشاره کرد. به گونه ای پس از دو تا سه هفته استفاده روزانه از این کمربند، نتایج ان نمایان خواهد شد. فقط کافی است هرروز 45 تا 60 دقیقه در حالت استراحت از کمربند پلاتینر استفاده کنید و از نتایج آن غافلگیر شوید.

شکل ساده با کارایی پیچیده در کمربند UIC پلاتینر(PLATINER)

پلاتینر با داشتن تکنولوژی uic بافت‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد. همچنین فرآیندهای ناشی از استفاده از پلاتینر به طور کلی برای بهبود، ترمیم و بازسازی بافت‌‎های آسیب‌دیده مناسب هستند. این کمر بند با افزایش گردش خون و افزایش تغذیه بافت ها در ترمرم زخم ها نقشی اساسی دارد. این کمربند از ایجاد لخته به دلیل تسریع روند گردش خون جلوگیری می‌کند. ماساژهای ریز کلاک پالس هم باعث می شوند عضلات فعال باشند. خرید کمربند پلاتینر به شما کمک می‌کند درد ناشی از جراحی را از بین ببرید.

کمربند پلاتینر دو بال یا کناره چسب‌دار با موادی محکم و قابل انعطاف‌ دارد. این بال‌ها دور کمر قرار می‌گیرند و روی شکم یا پهلو به هم متصل می‌شوند. ویژگی‌های دیگر این کمربند عبارتند از:

 • دارای آداپتور و کابل برق
 • تاثیرگذاری حداکثر بعد از 2 تا 3 هفته
 • مجهز به تکنولوژی UIC
 • دارای پدهای ضدحساسیت
 • جنس بیرونی پارچه‌ای
 • دارای زبانه‌های چسبی برای تغییر سایز آن

جنس این کمربند نیز از الیاف پارچه‌ای است. همین ویژگی سبب می‌شود تا از تعریق پوست جلوگیری شود و در صورت تماس مستقیم با پوست، گرمامشکلی برای فرد ایجاد نکند.

 طریقه استفاده برای افزایش اثر بخشی کمربند پلاتینر

برای استفاده از تکنولوژی‌های موجود در این کمربند باید آداپتور آن را به برق متصل کنید و آن را به دور کمر خود ببندید و روی مبل راحتی یا تختخواب دراز بکشید. بعد از گذشت 3 تا 4 روز فرد متوجه تغییراتی در میزان درد و کمتر شدن شدت علائم خود می‌شود. این تغییرات بعد از 2 تا 3 هفته بسیار چشمگیر خواهند بود.

توجه داشته باشید که برای استفاده بهتر از کمربند پلاتینر، پیشنهاد می‌شود که پیراهنی نازک و مناسب بپوشید و بعد از استفاده از کمربند آن را در محلی مناسب نگه داری کنید. استفاده از لباس مناسب زیر کمربند پلاتینر باعث می‌شود افراد دیگر به راحتی و بدون هیچ مشکل بهداشتی از آن استفاده کنند. این موضوع برای افرادی که از مشکلات پوستی یا حساسیت رنج می‌برند الزامی است. همچنین برای راحتی در دسترسی به پریز برق برای روشن کردن کمربند از رابط یا محافظ‌های برقی استفاده کنید.

خرید اینترنتی کمربند پلاتینر؛ خرید آنلاین و مطمئن

برای خرید آنلاین کمربند پلاتینر کافی است که به فروشگاه های آنلاین معتبر مراجعه کنید. پس از ثبت سفارش، محصول برای شما به هر کجای ایران که باشید ارسال خواهد شد. با خرید از نمایندگی رسمی فروش کمربند پلاتینر، خریدی امن را تجربه خواهید کرد. پس دیگر نگران غیر اصل بودن کالا نخواهید بود.

کمربند پلاتینر(PLATINER) ؛ سه تکنولوژی را با یک هزینه به خانه بیاورید

توقع شما از حضور در فیزیوتراپی تسکین درد و درمان کمر است. بی‌شک تایید می‌کنید که برای رسیدن به این هدف باید در طول یک ماه مبلغی هنگفت را هزینه کنید. این درحالی است که امروزه تکنولوژی با تولید کمربند پلاتینر کار را راحت کرده است. امروزه تمام قابلیت‌های فیزیوتراپی در حجمی کوچک در دسترس شماست.

شما برای خرید پلاتینر و دست یافتن به این فناوری برتر فقط 2940000 تومان هزینه می‌کنید و به همان هدف یعنی تسکین درد و درمان می‌رسید. قیمت کمربد پلاتینر در سراسر کشور یکسان است و به صورت رایگان به درب منزل شما ارسال خواهد شد. با خرید کمربند پلاتینر که روشی مقرون به صرفه برای رفع درد و درمان کمرست، در وقت و هزینه صرفه جویی خواهید کرد.

 با این نکات برای خرید کمربند پلاتینر متقاعد می شویم

شاید بپرسید چرا باید استفاده از این کمربند را نسبت به دیگر روش‌ها ترجیح دهیم. دانستید که تکنولوژی uic با بهره گیری از دانش روز بسیاری از دردهای کمر را از بین می برد. حال اینکه نحوه و شکل استفاده از آن نیز بسیار راحت و کم هزینه است. اکنون برخی از مزایای این کمربند را نسبت به دیگر روش‌های درمانی برمی‌شماریم:

1. خریدی مقرون به صرفه با تجربه‌ای متفاوت با استفاده از پلاتینر

ناگفته پیداست که برخی روش‌های درمانی مانند فیزیوتراپی، آب درمانی، ماساژ درمانی و …، هزینه بسیاری می‌طلبد. احتمالا پرداخت این هزینه‌ها از توان بسیاری از بیماران خارج است. از سوی دیگر استفاده از این کمربند نشان می‌دهد که کارایی پلاتینر، تمام روش‌های درمان را در بر می گیرد.

از سوی دیگر سایر روش‌های درمانی مانند جراحی باز و لیزری نیز نسبت به خرید پلاتینر هزینه بسیار زیادی دارند. این در حالی است که بیماران می‌توانند با استفاده از کمربند پلاتینربه راحتی درد خود را تسکین دهند.

2. دوره کوتاه درمان با خرید کمربند پلاتینر اصل را تجربه کنید

با توجه به نوع مشکل، به طور معمول بعد از دو یا سه هفته نتایج استفاده از پلاتینر نمایان می شود. این مدت زمان در مقایسه با روش های دیگر درمان، بسیار کوتاه است. این طول درمان کوتاه، حاصل استفاده از تکنولوژی در ساختار این کمربند است.

3. پوشش درمانی برای انواع درد‌های کمر؛ هر کمردردی را با platiner بهبود دهید

اگر به ساختار تکنولوژی یو ای سی دقت کنیم می‌بینیم که تمامی روش‌های دیگر درمان را در یک کمربند خلاصه کرده‌اند. روش‌هایی که هم ماساژ می‌دهند، هم مسکنند و هم گردش خون را برای درمان سریع تر سرعت می‌بخشند. از این رو با خرید کمربند پلاتینر، می‌توانید همه دردهای کمر را تسکین دهید و درمان کنید

4. کمربند پلاتینر، درمانی مطمئن در خانه، بدون نیاز به تجویز پزشک

درمان درخانه، یکی از ایده ال هایی است که همه بیماران در پی آن هستند. اکنون با کمک تکنولوژی این امکان فراهم است تا درد کمر با خرید کمربند پلاتینر به خوبی در خانه درمان شود. با این روش خانگی، شما در هزینه و وقت خود صرفه جویی می‌کنید و از بهترین فناوری روز بهره می برید.

5. کمربند پلاتینر (PLATINER)، قابل استفاده برای همه خانواده

همه می‌دانیم که نسخه‌های درمانی که پزشکان برای افراد مختلف، حتی بیماران مبتلا به یک بیماری، تجویز می‌کنند متفاوت است. به همین دلیل نمی‌توانیم از داروها، روش فیزیوتراپی، آب درمانی و حتی ماساژ درمانی مشترک استفاده کنیم.

این در حالی است که افراد یک خانواده با مشکلات مشابه و حتی مختلف می‌توانند به صورت اشتراکی از پلاتینر استفاده کنند. با این کار هزینه‌های درمانی خانواده کاهش می‌یابد.

6. خرید با چند کلیک ساده؛ دریافت رایگان درب منزل

خرید اینترنتی کمربند پلاتینر، از جمله ویژگی‌های منحصر به‌فردی است که در نمایندگی های معتبر فروش کمربند پلاتینر در ایران مهیاست. باید گفت خرید انلاین این مزایا را دارد:

 • عدم هزینه برای رفتن به فروشگاه‌های حضوری
 • صرفه جویی در وقت
 • تحویل پلاتینر سفارشی درب منزل
 • ارسال رایگان به هر کجای ایران

این موارد و بیشتر، از مزایای خرید آنلاین هستند که کار را برای شما بسیار آسان کرده است.

7. مزیت های پلاتینر بر دیگر کمربندهای موجود در بازار

باید بگوییم که پلاتینر جزو کمربندهای طبی محسوب نمی‌شود؛ زیرا کمربندهای طبی تنها وظیفه‌ای که بر عهده دارند عبارتند از:

 • حمایت از بافت و قسمت آسیب‌دیده
 • جلوگیری از حرکت کمر و ستون فقرات در دامنه غیرمجاز

استفاده از کمربندهای طبی شاید مزیت‌هایی به دنبال داشته باشد. اما استفاده طولانی‌مدت از کمربندهای طبی باعث تحلیل عضلات و بافت‌ها می‌شود. زیرا از حرکت آن‌ها جلوگیری خواهد کرد. به همین دلیل بیمار، بعد از چند وقت استفاده از کمربندهای طبی دچار دردهایی می‌شود. این دردها ناشی از تحلیل و گرفتگی شدید عضلات و بافت‌های نرم است.

این در حالی است که استفاده از کمربند پلاتینر به صورت روزانه 45 تا 60 دقیقه است. در همین مدت علاوه بر تسکین درد باعث تحریک عضلات به بازسازی خود و ایجاد ماساژهای ریزی در آن‌ها می‌شود.

چگونه اثر بخشی کمربند پلاتینر آلمانی را بیشتر کنیم؟

استفاده از پلاتینر در کنار سایر روش‌های درمانی باعث تسریع روند بهبودی کمردرد می‌شود. همچنین انجام برخی فعالیت‌ها و رعایت نکاتی در زندگی به افزایش اثرگذاری این کمربند می‌انجامد. این فعالیت‌ها و نکات عبارتند از:

 • انجام ورزش متناسب با وضعیت بدن و مشکلات کمر
 • درست نشستن و خوابیدن برای قرارگیری ستون فقرات در وضعیت درست
 • استفاده از کفش مناسب
 • رعایت رژیم غذایی سالم

و به طور کلی مراقبت از کمر و بدن.

پلاتینر، بدون عوارض برای تمام گروه‌های سنی

خرید کمربند پلاتینر و استفاده از آن هیچ عوارض جانبی و بالینی ندارد. این حاصل تجربه مصرف کنندگانی است که سال‌هاست از این فن آوری استفاده می کنند. زیرا تکنولوژی‌های به‌کاررفته در پلاتینر جزو بی‌خطرترین و سالم‌ترین فناوری‌ها در صنعت درمانی و فیزیوتراپی به شمار می‌رود.

همچنین پارچه کمربند پلاتینر، از جنس الیاف ضد حساسیت است که هیچ گونه آلرژی، حتی برای افراد حساس ایجاد نمی‌کند. پس پیشنهاد می‌کنیم که بدون نگرانی خرید اینترنتی کمربند پلاتینر را از سایت‌های معتبر انجام دهید.

تنها نکته‌ مهم این است که استفاده از کمر بند پلاتینر برای زنان باردار مجاز نیست. این موضوع به دلیل خطرناک بودن این محصول نیست. بلکه به دلیل حساسیت‌های خاص دوره بارداری است که حتی مصرف قرص استامینوفن را با تجویز پزشک امکان‌پذیر می‌سازد.

 کمربند پلاتینر را از نمایندگی معتبر فروش در تهران و ایران تهیه کنید

 امروزه با وجود محصولات تقلبی در بازار خرید تجیهزات پزشکی باید با دقت بالایی صورت گیرد. کار را برایتان آسان کرده‌ایم. شما می‌توانید با مراجعه به نمایندگی رسمی کمربند پلاتینر در ایران سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. نمایندگی رسمی فروش کمربند پلاتینر و خدمات پس از فروش آن را در ایران برعهده دارد. پس با خیال راحت کمربند پلاتینر را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

 در چند و چون خرید کمربند پلاتینر؛ مزیت های پلاتینر بر دیگر روش‌ها

کمربند پلاتینر یکی از جدیدترین محصولات شرکت زایس ترونیک است. این کمربند با داشتن تکنولوژی uic باعث تسکین درد، بهبود دامنه حرکتی، بهبود گردش خون و تسریع روند بهبودی زخم‌ها و آسیب‌ها می‌شود.

در این مقاله به بررسی همه‌جانبه کمربند پلاتینر پرداختیم. اکنون شما با این محصول و ویژگی‌ها و مزیت‌های آن آشنا شدید. اگر در مورد نحوه کارکرد، سفارش، خرید و قیمت کمربند پلاتینر سوالی داشید با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول در مورد کمربند پلاتینر

1. قیمت کمربند پلاتینر چقدر است؟

قیمت کمربند پلاتینر 2940000 هزار تومان است.

2. خرید اینترنتی کمربند پلاتینر به چه صورتی است؟

برای خرید کمربند پلاتینر به سایت فروشگاهی معتبر مدی بازار مراجعه و پس از درج اطلاعات خود، سفارشتان را ثبت کنید. در کوتاه‌ترین زمان‌ممکن کمربند پلاتینر را درب منزل تحویل بگیرید و هزینه آن را پرداخت کنید. توجه داشته باشید که ارسال کمربند پلاتینر به تمام نقاط ایران رایگان است.

3. عوارض استفاده از کمربند پلاتینر چیست؟

افراد مبتلا به عارضه‌ها و حساسیت‌های پوستی ممکن است با بستن این کمربند دچار حساسیت پوستی، قرمزی و خارش در ناحیه کمر شوند. در برخی از موارد نادر ممکن است شدت جریان الکتریکی برای برخی افراد بیشتر از حد باشد. تاثیرات فناوری UIC برروی جنین هنوز ناشناخته است به همین دلیل بهتر است زنان باردار از این کمربند استفاده نکنند. بیماران قلبی نیز بهتر است قبل از استفاده با پزشک خود مشورت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *